Betpas Ödeme Yöntemleri

Curacao lisansı ile hizmetlerine devam eden Betpas, farklı bir kuruluştur. Mobil uyumlu bir siteye sahiptir. Üyelerinin kolay bir kullanım ile paralarını değerlendirebilmesi için elinden geleni yapmış ve harika bir site tasarlamıştır. Artık siz de onun üyesi olabilir ve dilediğiniz gibi yolunuza devam edebilirsiniz. Bir kere bile problemle karşı karşıya kalmaz ve kendinizi hiç olmadığı kadar iyi hissedebilirsiniz. Göreceksiniz ki tüm beklentileriniz burada karşılanacaktır. Peki ama Betpas ödeme yöntemleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Üyelerine ne gibi avantajlar sunduğunu ve onlara hangi seçenekler ile para yatırıp çekme hakkı tanıdığını merak ediyor musunuz? O halde burada merak ettiğiniz her konu hakkında açıklama bulacaksınız.

Betpas Para Yatırma Seçenekleri

Kendisini en yüksek oranların tek adresi olarak lanse eden Betpas, üyelerinin kolayca yatırım yapması için elinden gelenin en iyisini yapmıştır. Öncelikli olarak söylemek gerekirse burada kredi kartı, havale, cep bank, PTT, ATM, QR kod gibi yatırımlar dikkat çekmektedir. Hemen ardından ön ödemeli sanal kart ailesinin neredeyse tamamının burada olduğunu söyleyebiliriz. Yani Paykasa, AstroPay, Otopay, Neteller, Skrill, Cashixir, TLNakit gibi seçenekleri kullanarak yatırım yapabilirsiniz. Dilerseniz Eparabozdur, Bitcoin, ecoPayz gibi seçenekleri kullanarak da yatırabilirsiniz. Kesinlikle Betpas ödeme yöntemleri sizler için büyük kolaylık sağlayacaktır. Bunlar ile yapacağınız ödemelere bir de eklemeler alacak ve daha fazla bakiye ile yolunuza devam edeceksiniz. Doğrudan kazancınızı artıracak bir özellik olacaktır. Betpas mobil ödeme yapabilmeniz için bütün akıllı cihazlar ile de tam performans göstermektedir.

Betpas Para Çekme Seçenekleri

Hesabınızda bulunan parayı çok basit bir şekilde çekebilir ve dilediğiniz gibi onları kullanmaya başlayabilirsiniz. Tabii Betpas ödeme yöntemleri arasından bir seçim yapmalısınız. Seçiminizi dikkatli bir şekilde yapmalısınız çünkü belli limitler ve ödeme saatleri bulunmaktadır. Örneğin banka havalesi ile paranızı alacaksınız ancak EFT olarak bu para size geçecek. Günlerden ise Cuma ve saat 17:01 olmuş. EFT saatleri geçtiği için ödemeniz tam olarak Pazartesi gününe kalacaktır. Ayrıca ecoPayz seçtiğiniz zaman ecoPayz hesabınıza ödeme anında aktarılacak ancak oradan banka hesabınıza geçmesi 2-3 günü bulacaktır Kesinlikle Betpas para çekme konusunda sizlere sorun yaşatmayacak ve memnun kalacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir